Na této stránce najdete seznam prodejců a prodejen kde si můžete vyzoušet a zakoupit originální Perplexus.

Pokud si chcete Pereplexus koupit už dnes, navštivte náš Perplexus eshop>>

 

Hry a Hlavolamy

Prodej deskových společenských her a hlavolamů. Perplexus, ježek v kleci, rubikova kostka a další. Program na společenské a firemní akce, eventy. Pořádání výstavy hlavolamů, herní dny, akce pro děti. Nabízí produkci akcí. Hlavolam jako reklamní předmět.

MapaPirnerova 1395, 156 00 Praha 5 Zbraslav

Commservis.com, s.r.o.

Na Brně 362
500 06 Hradec Králové
http://www.commservis.com

Sabihračky

Nabízí široký sortiment interaktivních hraček, kočárků, autosedaček, trampolín se sítí a žebříkem, panenek, kojeneckého zboží, vodní skluzavky , dětské domečky a oblečení pro děti všech věkových kategorií.

MapaDukelských hrdinů 14, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Obchod Labyrint - Svět her a hlavolamů

Za dobu našeho působení na trhu (od roku 2001) si prodejna Labyrint získala srdce a věhlas velkého množství zákazníků nejen z Českých Budějovic a okolí, ale i z mnoha míst z celé České republiky a zahraničí. Za přízeň a stálost našim spokojeným zákazníkům upřímně děkujeme a věříme, že náš přístup, bohaté zkušenosti a široká nabídka osloví i zákazníky nové.

MapaHroznová 9, České Budějovice, 37001

Dvaadvacítka

Dvaadvacítka - originálně řešený obchod zaměřený na volný čas, relaxaci, netradiční hry a sporty. Již od roku 2003, jako jediní v ČR, nabízí široký sortiment kvalitního zahraničního zboží od výrobců představujících absolutní špičku ve svém oboru. Zakládají si na osobním přístupu k zákazníkovi a profesionalitě.

MapaNa Výšinách 22, Praha 7 - Bubeneč, 170 00

HRAS - hry a hlavolamy

Nejlepší specializovaná prodejna společenských her a hlavolamů v ČR. Díky znalosti her a schopnosti poradit s pravidly eventuálně složením hlavolamu si dovolujeme tvrdit, že zboží, které prodáváme, dobře známe. Jsme aktivní hráči a prodáme Vám zboží přesně dle Vašich požadavků. Můžete si u nás vyzkoušet nové hry v rámci hracích dnů, objednáme pro Vás v zahraničí speciality, které nejsou běžně v ČR k dostání. Navštivte nás v našem kamenném obchodě nebo si v pohodlí domova objednejte v našem e-shopu.

MapaPasáž Rokoko, Václavské nám. 38, 110 00 Praha 1

Modroočko.CZ - Specializovaný obchod na dřevěné hračky a hry

V nabídce je také mnoho zajímavých stavebnic a hraček, které nejsou ze dřeva. Musí však být kvalitní a originální - což Perplexus zaručeně je. Možnost osobního odběru v Ostravě.

MapaPavlovova 2626/33, místnost 106, 70030, Ostrava - Zábřeh

KAVENU – půjčovna, klub a obchůdek s deskovými hrami

Fungujeme jako průvodci světem deskových her poskytující maximální možný servis. Můžete si hry na místě otevřít, prohlédnout nebo na zvláštní přání sehrát zkušební partii. Hry si můžete zapůjčit i domů a užít si je s rodinou či přáteli. Většinu sortimentu máme skladem k okamžitému zakoupení, případně pro Vás kýžené hry objednáme. Je nám potěšením zajistit i takové, které nejsou běžně dostupné. Nejen pro rodiny, malé i velké hráče, ale i pro kluby, volnočasová centra či zařízení zabývající se relaxací a společenským vyžitím lidí nabízíme radu i služby ohledně her, aby co nejvíce odpovídaly představám blízkých, členů či klientů.

Telefon: 775 652 299

MapaBorská 5, 301 00 Plzeň

Internetový obchod Dvěděti.cz - nejen dřevěné hračky

Eshop, velkoobchod Dvěděti dřevěné hračky 3D puzzle, robotické hračky. Nabízíme didaktické a motorické hračky pro nejmenší, domečky pro panenky, hrady, dřevěné auta, garáže, stavebnice, skládačky, kostky, vláčkodráhy, hry, hlavolamy, hudební nástroje a další dřevěné hračky pro větší děti.  

Internetový obchod LEGENIO - rychlé hračky


Internetový obchod se specializací na stavebnice LEGO, značkové hračky a hry. Široký výběr, nízké ceny, rychlé dodání. Náš obchod byl na Heureka.cz ověřen tisíci zákazníky a v soutěži Shop Roku 2011 v kategorii Dětské zboží se umístil na 2. místě. Možnost osobního odběru v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Hodonín, Kyjov.

Internetový obchod Dobre-hracky.cz

 

Pro prodejce

Chcete prodávat Perpelxus nebo víte o obchodu kde chybí? 
Napište nám na obchod@perplexus.cz

Pro prodejce máme zajímavý atraktivní systém velkoobchodních cen.