Představujeme Perplexus Twist

Perplexus Twist Představujeme novinku v řadě Perplexů a to Perplexus Twist Opět je hlavním úkolem provést kuličku bludištěm, ale Twist přichází s další výzvou, a to nutností otáčet a přetáčet celé bludiště uvnitř hlavolamu kolem své osy. Twist je nejnáročnějším hlavolamem z řady Perplexus! Čekají vás nové typy překážek, slepých uliček, útesů a pastí s názvy jako Štípač (Pincher) nebo Hadí jazyk (Snake tongue).

Návod jak hrát Perplexus Twist

Narolujte kuličku do startovní pozice. Cestou po vyznačené stezce brzy narazíte na okraj útesu. Opatrně otočte (z anglického slova twist) pomocí rukojetí vnitřkem hlavolamu a najděte pokračování stezky. Sami ovládáte zarovnání trasy pro kuličku.
Staňte se opravdovým MISTREM a poražte všechny čtyři druhy PerplexůPerplexus Twist

O hlavolamu Perplexus

Perplexus je obrovská výzva! Se spoustou zvratů, otoček zatáček a překážek od začátku až do konce. Dej si pozor ... jednou ho vyzkoušíš a už se nevymotáš!!!

Perplexus je:

Perplexus
  • 3D bludiště, ve kterém hráčí musí manévrovat malou kuličku přes náročné překážky od začátku až do konce. Plastovou kouli do které je celý labyrint uzavřen budete muset mnohokrát otočit o 360 stupňů než kuličku dostanete ze začátku (pozice 1) až do cíle (pozice 30,70,100 nebo 125 - dle konkrétního typu). 
  • Poskytuje trojrozměrný zážitek
  • Zábavný, naučný a výborný pro zlepšení jemné motoriky a koordinace ruka-oko.
  • Nepotřebuje k provozu žádné baterie

Perplexus je bludištní hlavolam, ve kterém hráči musí navigovat malou ocelovou kuličku přes obtížné překážky uvnitř průhledné plastové koule. Oproti klasickým plochým deskovým bludištím, které jsou složeny z jedné cesty, například model Perplexus Original obsahuje neuvěřitelné množství tras a na nich 100 kontrolních pozic, poskytující nezapomenutelý 3D zážitek. Hráči si na začátku vyberou trasu a potom za pomoci zemské přitažlivoti a vlastní šikovnosti musí naklánět otáčet a přetáčet průhlednou kouli aby dovedli kuličku až do konce.

Hráči mohou závodit mezi sebou kdo je rychlejší. Kromě toho, že Perplexus je náramná zábava, je to také naučná hračka která může napomoci dětskému vývoji. Je to výborná hračka pro děti na procvičování motoriky, zručnosti a zlepšuje koordinaci ruka-oko. Jeho malý rozměr jej dělá jedoduše přenositelný a ke svému provozu nepotřebuje žádné baterie. Je vhodný pro děti od 3 let až po dospělé a také prarodiče si sním užijí hodně zábavy.

Hlavolam Perplexus Original obsahuje ocelovou kuličku o průměru 7.4mm, je smontován 23 šrouby, obsahuje 63 změn roviny, 100 kontrolních bodů - ocelová kulička při cestě z bodu 1 do bodu 100 urazí neuvěřitelných 6,73 metrů. 


Perplexus základy a použití

Zakladem Perplexu je provedení ocelové kuličky od začátku až do konce bludiště bez toho aniž by jste soutěžili na čas se svými kamarády. Každý hráč zde začíná a mnohým bohatě stačí, když se jim to podaří a nesnaží o soutěžení s ostatními.

Ve své podstatě se musíte naučit prostorově a takticky navigovat bludištěm Perplexu. Jak se dostat na STARTOVNÍ pozici? Co je to ZMĚNA ROVINY? Kam dál? Pak přichází pro hráče MOMENT prozření a pochopení... to je ten pravý 3D zážitek hlavolamu Perplexus. Během řešení zapeklitých situací najednou také zjitsíte jak moc tu věc nenávidíte ... dokud Perplexus zase nezvednete a začnete znovu :)

Řešení hlavolamu Perplexus je cestou sebe-objevování, trpělivosti, předvídavosti a koncentrace. Mnozí začínající hráči nemohou od Perplexu odtrhnout a sami o něm vyprávějí ostatním. Sdílet